Informace o dopravě a platbě

Doprava

Pro doručování zásilek v rámci ČR využíváme služeb expresní kurýrní společnosti Messenger. Aktuálně nenabízíme dopravu mimo ČR. Cena za dopravu v sobě již obsahuje jakékoliv další poplatky za skladovné, balné a další doplňkové služby spojené s doručením objednaného zboží.

Ceník dopravních služeb: 

Způsob dopravy: Cena:
Messenger 120,- Kč (při nákupu nad 5000,- Kč je doprava zdarma)
Dobírka + 30,- Kč k ceně dopravy

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Po osobní domluvě nabízíme i možnost osobního odběru v našem vinném klubu na adrese U Studánky 212/21, 170 00 Praha 7. V případě zájmu o osobní odběr nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@coolwine.cz a společně se domluvíme na konkrétním termínu.

Platební metody

Platit u nás můžete kartou přes zabezpečenou platební bránu ČSOB, bankovním převodem, nebo si zboží objednat na dobírku. 

Doprava zdarma

Při nákupu v hodnotě více než 5000,- nabízíme dopravu zdarma. Pro dosažení tohoto limitu není nutné zakoupit minimální počet lahví. 

Jak rychle doručíme

Všechny objednávky se snažíme vyřídit a odeslat co nejrychleji, zpravidla do dvou pracovních dní. Většinou to však stihneme dřív. Dopravce pak zpravidla doručuje druhý pracovní den po vyzednutí v našem skladu.

Co děláme proto, aby se víno nerozbilo

Nemusíte se strachovat. Pro přepravu využíváme služeb kurýrní služby Messenger, která je na přepravu vína nachystaná. Vše probíhá ručně (jak v našem skladu, tak během přepravy) a nehrozí tak nebezpečí pádu a jiných manipulačních nehod. Kdyby vaše zasilka přece jen dorazila rozbitá, vše neprodleně nahlaste dopravci a ozvěte se nám ať to můžeme napravit.