Firemní dary

Darujte víno

Kvalitní víno stále zůstává nejpopulárnějším a vždy elegantním firemním darem, kterým můžete potěšit své obchodní partnery a klienty. Z naší široké nabídky kvalitních vín vám rádi pro vaše významné přátele, klienty či zaměstnance víno pomůžeme vybrat a dárkově zabalíme.

Dejte si víno do nákladů

Darování vína jako níže vymezeného reklamního a propagačního předmětu (dárku) není zdanitelným plněním a nepodléhá dani na výstupu. Zákon o dani z přidané hodnoty umožňuje uplatnit nárok na odpočet daně. Daňově uznatelné náklady - podmínky: tiché víno (víno, které není vínem šumivým) + dárkové předměty, na kterých je uvedeno jméno nebo ochranná známka poskytovatele nebo název propagovaného zboží nebo služby (samolepka, visačka, balení apod.) a jehož hodnota bez daně z přidané hodnoty nepřesahuje 500,- Kč za jeden kus.

 

Concierge

Máte nějakou specifickou představu, či jen potřebujete poradit? Můžete využít služby našeho concierge - rádi vám s čímkoliv pomůžeme. Ať již jde o spolupráci v oblasti zaměstnaneckých benefitů (např. firemní sleva pro vaše zaměstnance na eshopu), či organizace firemního výletu na vinařství. Zakládáme si na vysokém standardu námi nabízených služeb, profesionálním přístupu a vysoké flexibilitě. Ozvěte se nám s jakýmkoliv přáním.

Výhodné ceny

Pro naše věrné klienty nabízíme zajímavá cenová zvýhodnění. Rádi dlouhodobě spolupracujeme a jsme připraveni každému vyjít vstříc.

Degustace

Pokud chcete potěšit své zaměstnance zajímavou odměnou, či získat netradiční prostor kam můžete pravidelně pozívat své klienty, zvažte členství v našem prestižním, privátním vinném klubu na Praze 7. Budete mít možnost pravidelně se účastnit profesionálně vedených degustací, poznávat nová vína ze svšech světových regionů, ochutnávat regionální speciality, příjemně si u vína posedět a víno si v prostorách našeho klubu uskladnit.