Concierge

vybervina
vybervina

Pomoc s výběrem vína

Jestliže jste ve světě vína nováčkem a nevíte si rady jaké víno vybrat, či pouze sháníte něco nového a zajímavého, jsme tu, abychom vám s výběrem pomohli. Ať již sháníte víno pro konkrétní situaci, jako dárek, nebo si chcete jen dopřát něco dobrého, není nic jednoduššího než nechat výběr na nás. Stačí, když nám prozradíte vaše základní požadavky a představy a my vám doporučíme to nejzajímavější z naší nabídky, abyste vy nemuseli ztrácet čas zdlouhavým výběrem. Zároveň můžete využít našeho průvodce regiony, abyste se o vínech a jejich původu dozvěděli nové informace, které vám s výběrem vína také pomohou. 

shutterstock_348389081
shutterstock_348389081

Vytvoření soukromé kolekce

Jakmile se rozhodnete, že byste si chtěli založit vlastní sbírku vín musíte počítat s tím, že to nezvládnete ze dne na den. Kvalitní kolekce jsou dlouhodobým závazkem plným úsilí, ale hlavně odrazem vašich preferencí. Bez ohledu na to co je zrovna trendem, sbírka zůstává věrná chuti a vkusu sběratele. Ačkoliv jsou někteří lidé, kteří se věnují shromažďování vín co nejdražších a nejvzácnějších, sbírky jsou však většinou tvořeny víny, která přinášejí každodenní radost a potěšení. Shromažďování vína by mělo být hlavně zaměřeno na to, co má sběratel rád; koneckonců, je to všechno o tom, že si užíváte a slavíte vynikající vína, která svět nabízí. Nicméně, doporučujeme vaší sbírku obohatit i o vína, které běžně nekonzumujete. Nikdy nevíte kdy se mohou hodit. Rádi vám pomůžeme se založením vaší sbírky, poradíme vám s jakými víny je vhodné začít, jak je uskladňovat a jak vědět, kdy je které víno vhodné k pití.

shutterstock_293482145
shutterstock_293482145

Cestování za vínem

Neexistuje nic tak okouzlujícího jako dovolená v jedné z velkých světových vinařských oblastí, kde úžasně krásné vinice slouží jako dokonalé pozadí pro poznávání regionu. Některá místa jsou opravdovým rájem pro milovníky vína. Ať již chcete naplánovat cestu přes malebná alsaská městečka, nekonečné toskánské kopce, nebo strávit víkend na riviéře, jsme připraveni vás zásobovat tipy jaká místa navštívit, kde se dobře najíst, dohodnout vám soukromou degustaci s některým z našich vinařů, či dokonce zajistit ubytování v samém srdci vinařských regionů – některá naše vinařství nabízejí možnost ubytování přímo na vinici.

akce
akce

Víno na privátní akce

Pořádáte akci, večírek, nebo jen posezení s přáteli, a rádi byste váš výběr jídla spárovali s vínem, které jej příjemně doplní? Není problém! Pomůžeme vám vybrat ideální kombinace. Chutné víno je důležitou součástí i každé svatební hostiny. Pro něvěsty a ženichy rádi zajistíme vše potřebné. Poradíme a naplánujeme s vámi každý detail.  

shutterstock_650693773
shutterstock_650693773

Víno na přání

Sháníte bezúspěšně specifické víno, oblíbený ročník, nebo netradiční objem? Možná vám dokážeme pomoci. Ozvěte se nám s popisem vašeho vysněného vína a my se pokusíme udělat vše, abychom ho pro vás získali.